Nasze Usługi

Okna Aluminiowe

Okna produkowane są przy użyciu systemów aluminiowych renomowanych firm. Systemy te różnią się między sobą kształtem, grubością profilu oraz możliwością zastosowania szyb różnej grubości. We wszystkich systemach aluminiowych  zamknięte skrzydło sprawia od zewnątrz wrażenie jednolitej płaszczyzny, co nadaje elewacji elegancji i ponadczasowego wyglądu.

Fasady Aluminiowe

Systemy fasadowe aluminiowe służą konstruowaniu przeszklonych elewacji budynków, których zadaniem jest odpowiednie doświetlenie wnętrz budynków i stworzenie w nich niepowtarzalnego klimatu i komfortu dla użytkowników. Stanowią doskonałe narzędzie kształtowania współczesnej architektury i realizacji śmiałych wizji projektantów. 

Systemy p.poż, i dymoszczelne

Nasza produkcja stolarki przeciwpożarowej zapewnia szeroką gamę konstrukcji drzwi i ścian oraz ich kombinacji, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Drzwi Aluminiowe

Drzwi aluminiowe wykonane z tego surowca nie odkształcają się w wyniku dużego nasłonecznienia czy działania wody. Kupując drzwi aluminiowe wybieramy zatem towar, który nie wymaga okresowej renowacji i może nam służyć w niezmienionym stanie przez wiele lat.

Witryny Aluminiowe

Witryny aluminiowe świetnie sprawdzą się w domu, w pomieszczeniach przeznaczonym na salon. Otwarcie przestrzeni za pomocą witryny aluminiowej na ogród to jeden z częstych zabiegów stosowanych jako optyczne powiększenie przestrzeni.

Doradztwo Techniczne

Nasza profesjonalna, doświadczona kadra pracowników pozwala na spełnianie najbardziej wyszukanych potrzeb klientów, a także wspiera klienta doradztwem technicznym na każdym etapie projektu. Zapewniamy Inwestorowi kompleksową obsługę.

O Nas

Domeną firmy Alumitech  jest produkcja:

  • okien
  • drzwi
  • witryn
  • fasad
  • innych konstrukcji aluminiowych

Siedziba

ul. Braci Mieroszewskich 126B,
41-219 Sosnowiec
e-mail: biuro@alumitech.pl
tel. 533 413 131

Produkcja

ul. Zaplecze 26,
41-300 Dąbrowa Górnicza
e-mail: biuro@alumitech.pl
tel. 533 413 131

Sąd Rejonowy Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000595156

NIP: 6443514480;
Regon: 363246033
Kapitał Zakładowy 1 000 000 PLN opłacony w całości

Copyright © 2017 Alumitech sp. z o.o.. All Rights Reserved. Designed By

Search