Witryny Aluminiowe

Zaletą stosowania systemów aluminiowych jest przede wszystkim szeroki zakres ich zastosowania. W obecnych czasach przestronne jest zastosowanie systemów aluminiowych do tzw. witryn aluminiowych.  Przestrzeń, która jest zabudowana witryną aluminiową można wykorzystać jako ogród zimowy, ze względu na większy dopływ promieni słonecznych, a także jako wydzielenie dużego pomieszczenia na kilka mniejszych w formie open space, Witryny aluminiowe charakteryzują się, jak sama nazwa wskazuje, dużymi oknami. Pomieszczenia z witrynami aluminiowymi są zwykle stosowane jako stolarka okienna w różnego rodzaju instytucjach typu banki, sklepy, biura. Witryny aluminiowe świetnie sprawdzą się również w domu, w pomieszczeniu przeznaczonym na salon. Otwarcie przestrzeni za pomocą witryny aluminiowej na ogród to jeden z częstych zabiegów stosowanych jako optyczne powiększenie przestrzeni.

Witryny aluminiowe są często wybierane ze względu na swój niewielki ciężar. Jest to ważna cecha, szczególnie przy transporcie. Mniejszy ciężar minimalizuje szansę na usterki podczas transportu.

Projektując dom czy sklep lub inne miejsce zależy nam na utrzymaniu stałej temperatury. Bardzo często się zdarza, że ciepło ulatuje przez nieszczelne okna. Witryny aluminiowe na szczęście niwelują ten problem. Mają bardzo dobrą izolacje termiczną, dzięki skomplikowanej konstrukcji i różnego rodzaju wypełnieniom

O Nas

Domeną firmy Alumitech  jest produkcja:

  • okien
  • drzwi
  • witryn
  • fasad
  • innych konstrukcji aluminiowych

Siedziba

ul. Braci Mieroszewskich 126B,
41-219 Sosnowiec
e-mail: biuro@alumitech.pl
tel. 533 413 131

Produkcja

ul. Zaplecze 26,
41-300 Dąbrowa Górnicza
e-mail: biuro@alumitech.pl
tel. 533 413 131

Sąd Rejonowy Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000595156

NIP: 6443514480;
Regon: 363246033
Kapitał Zakładowy 1 000 000 PLN opłacony w całości

Copyright © 2017 Alumitech sp. z o.o.. All Rights Reserved. Designed By

Search